Bosch HMT 75M451

24.5 cm
Úprava proti odtlačkom prstov
Retro

• , zakúpené v www.eletech.sk

• Veľmi dobrá značka výrobku.

Mám starší model - spokojnosť. Preto som si objednal taký istý výrobok.

• , zakúpené v OKAY.sk

Retro

VOĽNE STOJACA MIKROVLNNÁ RÚRA

CHARAKTERISTIKA:
- Váhová automatika pre 4 rozmrazovacie a 3 varné programy
- Veľký digitálny ukazovateľ: čas prípravy a hodiny
- Tlačidlo pre uloženie do pamäte
- Sklenený otočný tanier s priemerom 24,5 cm
- Osvetlenie vnútorného priestoru
- Dvierka s priehľadovým okienkom
- Možnosť podstavby pod hornú skrinku

• , zakúpené v www.eletech.sk

• Veľmi dobrá značka výrobku.

Mám starší model - spokojnosť. Preto som si objednal taký istý výrobok.

• , zakúpené v OKAY.sk

• Výborný výrobok spokojnosť
  • , zakúpené v Senton

Pouzivame krátko ale zatial spokojnosť.

• , zakúpené v Andrea Shop

Zatiaľ málo skúseností , ohľadom používania .

• , prevzaté z Heureka.cz
    • nerez provedení
    • jednoduché ovládání
    • malá hloubka

• Dizajn
      • Kvalita výrobku
      • Zatiaľ najlepšia vo všetkých smeroch aké som používal.
      • Samozrejme v kvalita cena.
      • Ešte po vytiahnutí jedla a znovu zatvorení, pokračuje odvetravanim pari.
      • Kábel by mohol byť dlhší.
      • Nerez bez úpravy na odtlačky, naozaj rýchlo zapackana.

Používame ju tri mesiace. Myslím že sme sa dobre rozhodli.

• , zakúpené v Andrea Shop

bjbbkkbkjk

• , zakúpené v Veľkoobchod Grr

• prijateľná cena za túto značku
      • montáž pod kuchynskú linku

kúpila som ju ako dar, ešte nebola odskúšaná

• , zakúpené v Senton

Mikrovlnku som kupoval pre svoju dcéru. Som veľmi rád, že tento tovar bol ešte na sklade. Používame ju doma a veľká spokojnosť. Prvá mikrovlnka, ktorá po záručnej dobe "neodišla". Používaná sedem rokov.
      Jediný model v tejto cenovej relácii ( do 100 eur), ktorý som našiel a je možné podvesiť na kuchynskú linku.
      Zohrieva, rozmrazuje, nič viac som od nej neočakával.