Bosch HMT 85ML53

• bez otočného taniera
    • dostatočný priestor pre veľký tanier
    • absencia úchytky - po každom použití treba preleštiť nerezový okraj
    • vysoká cena, porovnateľná s klasickou rúrou

odporúčam v kombinácii s veľmi podobnou rúrou, zabudovaná mikrovlnka s rúrou nad sebou vyzerajú veľmi dobre

• , zakúpené v Shoppie.sk

• Perfetný dizajn, kvalitné spracovanie, tichá prevádzka, jednoduchá obsluha.
    • Pri výbere som váhal, či mám investovať do drahšej mikrovlnky ale teraz keď je zabudovaná do novej linky s kompatibilnou (dizajnovo) rúrou to vyzera super. A okrem toho ako som už písal vyššie, je funkčne super.
    • Na to ako vyzerá veľká je vo vnútri malá, Je pravda, že neobsahuje otočný tanier, teda to čo tam vložíte sa nemusí točiť, teda sa tam v konečnom dôsledku zmestí toho dosť. A ak by som mal niečo vytknúť sú zvuky. Keď skončí program, tak píska pokým ho ju niekto neutíši otvorením. A niekedy je to fakt otravné. Ale je možné, že sa to dá nastaviť. Zatial som sa k tomu nedostal.

Veľká spokojnosť a odporúčam aj ostatným záujemcom.

• , zakúpené v talkive

Dĺžka prívodového kábla
1.5 m
Priemer taniera
27 cm

luxusná mikrovlnná rúra pre ohrev • vstavané prevedenie • kvalitné nerezové materiály • výkon mikrovĺn 900 W • max príkon 1220 W • 5 úrovní výkonu • AutoPilot 7 • funkcia rozmrazovania • hmotnostná automatika • elektronické ovládanie • objem 21 litrov • hlučnosť max 51 dB Cena DATART.SK obsahuje RP, ...

• Velky vnutorny priestor,pekny desing
    • Hlucna,nevypne pokial su otvorene dvirka

Hreje kvalitne,zmesti sa dost velky tanier,pekne vyzera.Nevyhovuje mi ze nevypne pokial je otvorena a ked dohreje v kuse pipa.

• dizajn presne zodpovedá rúre od rovnakej značky - hodia sa k sebe
    • bez otočného taniera
    • dostatočný priestor pre veľký tanier
    • absencia úchytky - po každom použití treba preleštiť nerezový okraj
    • vysoká cena, porovnateľná s klasickou rúrou

• , zakúpené v Shoppie.sk

• Perfetný dizajn, kvalitné spracovanie, tichá prevádzka, jednoduchá obsluha.

Veľká spokojnosť a odporúčam aj ostatným záujemcom.

• , zakúpené v talkive

podla mojich predstav splňa všetky požiadavky