ECG MTM 2003

• vhodný hlavne pre starších ľudí,ľahká manipulácia pri otváraní dvierok
    • ešte som nenašla

bol navrhnutý ako darček pre rodičov , naozaj praktický a ocenení pomocník

• , zakúpené v Alza.sk

• mikrovlnku sme kupovali do závodnej jedálne pre zamestnancov, sme veľmi spokojní, funguje bez problémov.

tento produkt sme si ako firma vybrali hlavne kvôli dobrej cene a peknému dizajnu, hodí sa nám do závodnej jedálne. V prípade, že niekto hľadá jednoduchú mikrovlnnú rúru môžem len odporučiť.

Priemer taniera
25.5 cm

mikrovlnná rúra, objem 20 l, manuálne ovládanie, mikrovlnný výkon 700 W, časovač 35 min., automatické rozmrazovanie podľa hmotnosti, 5 úrovní výkonu, priemer otočného taniera 255 mm

• , zakúpené v edsi.sk

• vhodný hlavne pre starších ľudí,ľahká manipulácia pri otváraní dvierok