Electrolux EMS 28201 OW

Priemer taniera
31.5 cm
Retro

• , zakúpené v DATART.sk

• - vynikajúce ovládanie - veľmi intuitívne a prehľadné / používa len niekoľko tlačidiel, ktoré obslúžia všetky funkcie
    • - spoľahlivá (starší veľmi podobný model zdedil syn)
    • - má aj gril ale zatiaľ som ho nevyskúšal
    • - pekný a elegantný dizajn
    • - veľký vnútorný objem za danú cenu
    • - dvierka sa otvárajú stlačením tlačidla čo je z mojej skúsenosti (dve staršie mikrovlnky iných značiek mali túto poruchu) hlavný zdroj poruchovosti (mechanizmus otvárania a zlomí a nikde vám ho už neopravia) - prechádzajúci model sa otváral potiahnutím

- vybral som si ho na základe skúseností z predchádzajúcim modelom (mali sme ho 5 rokov a teraz ho zdedil syn)
    - vynikajúco prepracovaný spôsob ovládania

Multifunkčné
Priemer taniera
31.5 cm
Retro

multifunkčná rúra • digitálny displej • gril s výkonom 1 000 W • detská poistka • výkon mikrovĺn 900 W • zvukový signál dokončenia ohrevu • 6 úrovní ohrevu • funkcia automatického rozmrazovania podľa váhy pokrmu • funkcia extra rýchleho ohrevu • príkon 1 450 W • objem 23 l • otočný tanier s priemerom 31,5 cm

• dosť velká, zmestí sa aj širší a vysoký riad
    • oproti predošlemu samsungu tichá, má tlmenejši hluk
    • nemá tak agresivne pipnutie po skončení ,kultivovanejšie trojpipnutie
    • po ukončení ohrevu sa zastavý - samsung sa nezastavil ,len zapipal
    • hodiny nežiaria tak silno ako pri predošlej svietivosť hodnotím ako tlmenú
    • pekný,moderný,čistý,dizajn
    • jednoduché,dobre spracované ovládanie
    • silna- slušny vykon
    • Jediná vec a to,že by mohlo byť konfortnejšie zatváranie dvierok. Zatvarajú sa dosť tvrdo a hlučne ale dá sa to vydržať.

Rúra je vyžšia ako predošlá, čo sa ale odráža na vnútornom priestore. Je silnejšia ako predošlá. Pride mi konfortná (až na to zatváranie). S tým, že by sa pohybovala pri otvárani a zatvárani nemám problem lebo vzadu je oprena o stenu. Zatial sa použiva len na ohrievanie a som spokojný. Ak sa nebude kaziť tak spokojnosť.

• , prevzaté z Heureka.cz
    • Vyborna
    • Nic

Mikrvlnka na velmi slusne urovn za slusny penize.

• , zakúpené v DATART.sk

• - spoľahlivá (starší veľmi podobný model zdedil syn)
    • - má aj gril ale zatiaľ som ho nevyskúšal
    • - pekný a elegantný dizajn
    • - veľký vnútorný objem za danú cenu

- vynikajúco prepracovaný spôsob ovládania
    - pekný dizajn
    - veľký vnútorný objem

• - tichá
    • - som spokojná,
    • - dobre sa otvárajú dvierka
    • - praktické programy
    • - je dosť veľká - má dosť veľký odber - vyhadzuje nám poistky

- chceli sme takú ktorá má odvetranie na boku, aby sme mohli na ňu položiť predmety - toto splnila na 100% aj design je super!

- vnútro je veľké zmestí sa tam aj veľký tanier

• , prevzaté z Heureka.cz
    • Kvalita převyšuje cenu.
    • Moc hlučné zavíraní dvířek.

Rozhodne doporučuji.