Mora VMT 441 X

31.5 cm
Úprava proti odtlačkom prstov
Ovládanie
elektronické

• nebol som si istý ako vyzerá zvnútra ale splnil moje očakávania. ovládanie má podobné môjmu predchádzajúcemu produktu.
    • chýbalo mi pri výbere foto vnútra - otvorené dvierka.

• zatiaľ prerábam byt a novú kuchynskú linku , spotrebiče ešte nemám zabudované, ale teším sa na ich napojenie a používanie.

velka litras

Automatické programy: 8

Výkon mikrovlnného ohrevu: 900 W

Výkon grilu: 1.000 W

6 výkonových stupňov

Kombinovaný ohrev (MW + gril)

Príkon: 1.450 W

elektronický časovač

Sklenený podnos: 315 mm

grilovací podnos

Materiál vnútra rúry: nerez

• chýbalo mi pri výbere foto vnútra - otvorené dvierka.

velka litras

• , zakúpené v Shoppie.sk

• Výkon
    • Veľkosť
    • Dizajn

Odporúčam každému náročnému zákaznikovi.

• Vie grilovať
    • Svietiaci displej
    • Ukazuje čas
    • Škoda že k mikrovlnkám nedodávajú poklop na jedlo, kým si ho zabezpečím, musí sa častejšie čistiť.

Do novej kuchyne sme chceli aj novú mikrovlnku a táto sa nám tam hodila najviac, vie grilovať skoro ako rúra, ukazuje čas. Síce som sa bála ovládania, predtým sme mali iné, ale ovláda sa jednoducho.

• , zakúpené v HEJ.sk

tovar je este zabaleny...dal som na recenzie