Sencor SMW 6022

Doprava 4 €,Na sklade
Garantovaný nákup z BScom s.r.o.

Na sklade • 1 variantZdarma92 % • 20 296 recenziíShop roka 2022 - FinalistaĎalšie informácie
Na sklade • 1 variant3,5 €4 190 neoverených recenziíĎalšie informácie
Na sklade • 1 variantZdarma10 neoverených recenziíĎalšie informácie
Na sklade • 1 variant4,7 €98 % • 932 recenziíĎalšie informácie
Na sklade • 1 variant3 €97 % • 2 204 recenziíĎalšie informácie
Na sklade • 1 variant2,39 €95 % • 763 recenziíĎalšie informácie
Na sklade • 1 variant3,9 €97 % • 5 456 recenziíShop roka 2022 - VíťazĎalšie informácie
Na sklade • 1 variant3,9 €100 % • 4 171 recenziíĎalšie informácie
Na sklade • Viac variantov11 €301 recenziíĎalšie informácie
Na sklade • 1 variant6 neoverených recenziíĎalšie informácie
Na sklade • 1 variantZdarma90 % • 606 recenziíĎalšie informácie
Na sklade • 1 variant2,4 €97 % • 31 663 recenziíShop roka 2022 - VíťazĎalšie informácie
Na sklade • 1 variant4 €98 % • 495 recenziíĎalšie informácie

• Cena vs kvalita
    • Upozornenie na zabudnuté jedlo v mikrovlnke
    • Celkom rovnomerný ohrev
    • Trošku hlučné pri prevádzke, čo je väčšina v tejto cenovej kategórii
    • Pípanie pri všetkom. Pri nastavovaní času ohrevu každých 10 sekúnd, pri stlačení tlačidiel.
    • Po ohreve je dosť horúca v hornej časti (nie z jedla)

Svieti pri otvorení dvierok niekedy je to plus niekedy nie.
    Dúfam, že vydrží čo najdlhšie. Strach mám o otočné a potvrdzovacie koliesko.
    Zdá sa mi že pri plnom výkone sa príliš zahrieva.
    Celkovo ale odporúčam

24.5 cm
Otočný tanier
Retro
Úprava proti odtlačkom prstov

Voľne stojaca mikrovlnná rúra SMW 6022 značky Sencor v nerezovom prevedení sa hodí takmer do každej kuchyne. Ohrievajte svoje jedlo s výkonom až 800 W, podľa toho, ktorý z 5 stupňov výkonu zvolíte.

Vyberajte z 8 predprogramovaných nastavení pre najčastejšie ohrievané jedlá a nestrácajte čas počítaním času dostatočného pre ohriatie pokrmu. A ak viete, koľko minút potrebujete, k dispozícii je 95minutový časový spínač s digitálnymi hodinami. Keď je tanier či miska s jedlom vo vnútri mikrovlnky, vnútorný priestor je osvetlený.

Prístroj umožňuje aj odložený štart ohrevu. Až čas dobehne, budete počuť zvukový signál ukončenia ohrevu. A proti zvedavým prštekom je mikrovlnka opatrená detskou poistkou. Mikrovlnku využijete aj pre rýchlejšie rozmrazovanie mäsa či hotových pokrmov práve vytiahnutých z mrazničky.

Hlavné prednosti

• Farba: nerez
  • Rozmery (Š xV x H): 45 x 26 x 39 cm

• Jednoduchá

Funguje - to se očekává
    Přes udávaný identický objem se nám zdá menší než ta co jsme měli. Má určitě menší talíř.
    Ovládání je trochu nečekané proti jiným typům, ale intuitivně se dá zvládnout i bez návodu, pokud jste už s nějakou mikrovlnkou pracovali.

• Kvalita
    • Trvanlivost

Díky velkému objemu jsme tuto mikrovlnku kupovali před 12ti lety, za tu dobu jsme 1x měnili pojistku, toť vše. Sloužila by dál, ale vnitřní část už prorezla. Rozhodli jsme se okamžitě pro stejný model, který splňuje všechny naše požadavky. Navíc jsou na ní všichni zvyklí, tak není důvod měnit když se stále vyrábí. Doufejme, že bude sloužit minimálně stejně jako její předchůdce.

• Pozrite sa, kde môžete produkt kúpiť:

Na sklade • 1 variantDarček2,2 €91 % • 186 838 recenziíĎalšie informácie
    • Jednoduché, přehledné ovládání, odpovídající výbava, funce naprosto dostačující; dobrý poměr cena/výkon
    • Meli jsme predchudce tohoto modelu a spokojenost, takze jsme opet volili tuto zna
    • Predchudce vydrzel jen 10 let

Hezký design, i přes nízkou cenu dostačující funkce (od trouby jsem očekával jen ohřívání a rozmrazování a programy na vaření stejně nevyužiji). U rozmrazování se mi líbí, že je možné si vybrat program jak podle váhy, tak podle času. Třeba u rozmrazení jen 1-2 housek je min. váha 100 g moc, ale dá se zadat nižší čas. Ten se musí odzkoušet, jak to komu vyhovuje. Pro mě není ovládání nijak složité, protože stejně využijí jen některé funkce.

• Pekný dizajn
    • Jednoduchá obsluha
    • Cena vs kvalita
    • Upozornenie na zabudnuté jedlo v mikrovlnke
    • Celkom rovnomerný ohrev
    • Trošku hlučné pri prevádzke, čo je väčšina v tejto cenovej kategórii
    • Po ohreve je dosť horúca v hornej časti (nie z jedla)

Svieti pri otvorení dvierok niekedy je to plus niekedy nie.
    Dúfam, že vydrží čo najdlhšie. Strach mám o otočné a potvrdzovacie koliesko.
    Zdá sa mi že pri plnom výkone sa príliš zahrieva.
    Celkovo ale odporúčam

• dobře vypadá
    • nožičky po povrchu kloužou

chtěla jsem nerez za dostupnou cenu
    používám ho krátce, ale zatím spokojenost

• dobrá cena
    • pěkný design
    • zatím jsem nic neshledala

produkt používám již několik let a zatím bez závady

• , zakúpené v Andrea Shop

ok