Whirlpool JT 369 SL

hodí sa do malých kuchýň

• rodinu

rýchle, viacúčelové

• , zakúpené v DATART.sk

• perfektný design, luxusný vzhľad, výklopné dvierka, dosť zriedkavé v ponuke týchto výrobkov. So značkou Whirpool v oblasti mikrovlniek mám veľmi dobré skúsenosti.
    • príliš veľa funkcii, ktoré nie každý zákazník využije

design, nerezové prevedenie, výklopné dvierka, veľký vnútorný objem, veľký otočný tanier sú nespornými pozitívami tohto modelu, ako aj spoľahlivá osvedčená značka.. Ale na druhej strane priveľa nadbytočných funkciíí, ktoré napr. zákazník, ktorý je aj majiteľom elektrickej teplovzdušnej rúry, vlastne ani nepotrebuje.

strieborné
Displej
Detský zámok
Parné varenie
Pečenie chleba

Kvalitná mikrovlnná rúra s grilom, vnútorným objemom 31 la funkcií 6. zmysel od známeho výrobcu Whirlpool. Táto mikrovlnná rúra ponúka, nielen vysoký výkon pri ohreve pokrmov až 1000 Wattov, ale aj gril s výkonom 1200 Wattov a ohrev vzduchu s vysokým výkonom 1600 Wattov. Vďaka elektronickému ovládanie a LCD displeju ľahko navolíte funkciu, ktorá zabezpečí optimálny ohrev Vašich pokrmov. Neoddeliteľnou súčasťou je možnosť zvoliť jednu z 8 úrovní výkonu. Spoločne s bohatým príslušenstvom získate skvelého pomocníka do Vašej kuchyne.

Parametre a špecifikácie:

Výkon mikrovlnného ohrevu: 1000 W
Výkon grilu: 1200 W
Výkon horúceho vzduchu: 1600 W
Príkon: 2200 W

• Je to vynikajúca mikrovlnka. Mám to už pár rokov.
    • Žiaľ Crisp tanier už je nepoužiteľný.

Ako všetky teflónky a podobné povrchy sa rýchlo opotrebúvajú.
    Mikrovlnku sme kúpili, že má aj funkciu okrem grilu aj na pečenie, teplý vzduch a mnohé iné, ktoré ani nepoužívam. Dá sa mi niektoré veci kombinovať a pomerne rýchlo sa obed alebo večera spraví.
    V celku som veľmi spokojná, len škoda ten tanier.

• zohrieva, griluje, pečie, varí v pare

• rodinu

rýchle, viacúčelové

• príliš veľa funkcii, ktoré nie každý zákazník využije

• , zakúpené v HEJ.sk

• Vela moznosti pouzitia v domacnosti v jednom elektrospotrebici
    • Videla som tento produkt v programe o chudnuti a oslovil ma
    • Otvaranie zhora nadol mi velmi vyhovuje
    • Zatial nic, este som neskusila vyuzit vsetky programy

Velka spokojnost

• , zakúpené v DATART.sk

• Perfektny. Zatial spokojná.

Odporucam, mam ho iba kratko, ale zatial spokojna.

• , zakúpené v NAY Elektrodom

• Crisp, teplovzdušná rúra, ...

Mikrovlnku whirpool som mal predtým 16 rokov, škoda, že u tejto novej nie je taký návod ako u predchádzajúcej

• kvalitny
    • namam

doporucujem

• , zakúpené v HEJ.sk

• dá sa na nej pripraviť skoro všetko

mikrovlnku som kupil na zaklade uvedených recenzii na nete som spokojný.Jediné čo mi tak trošku vadí je display ktorý je v noci osvetľuje celú kuchyňu.

• , zakúpené v HEJ.sk

• Funkčne veľmi dobrý výrobok.
    • Vyššia hlučnosť.

Výrobkom som menil dosluhujúcu MW inej značky, ale obdobnej funkčnosti, po 18-tich rokoch bezchybnej práce. Proti novej MW bola stará neporovnateľne tichšia. Najskôr som prevzal jednu MW. Tú som po piatich dňoch reklamoval- vrčala po prvom pečení, ako traktor a nefungoval dobre 6. zmysel pri zohrievaní. Ostatné funkcie, až na hlučnosť išli perfektne. Druhý kus funguje zatiaľ dobre a je neporovnateľne tichšíí. Dúfam, že jej to vydrží. Výrobok DOPORUČUJEM!!!! , ale treba ho dobre preveriť všetky funkcie.