Whirlpool MWD 310 WH

20 l
Priemer taniera
27.2 cm

prijateľná cena

• Displej hodín je zle viditeľný z jednej strany. Veľmi hučí.

Za krátku dobu zatiaľ všetko ide ako má, mám len tie dve výhrady, no nepoužil som ešte gril.

• Dúfam že bude fungovať dobre, keďže čaká zabalený ešte pod stromčekom, neviem to povedať na 100%.

Vybral som si ho preto lebo je to Whirpool, má rozmrazovanie, gril a elektronické ovládanie. Za tú cenu to stojí za to.

biele

Rozmery s obalom (vxšxh) 333x528x448 mm

Hmotnosť 11,58 kg

Hmotnosť s obalom 13,18 kg

prijateľná cena

• Displej hodín je zle viditeľný z jednej strany. Veľmi hučí.

Má všetko čo som chcela.

• , zakúpené v Shoppie.sk

• kvalita za rozumnú cenu, malá hlučnosť, pekný dizajn, prehľadný display.
    • dosť nízky výkon

OK

• kvlaita spracovania
    • velkosť
    • dizajn
    • ovládanie

túto mikrovlnku sme kupovali pre známeho. ten je sňou nadmieru spokojný. mádostatočný výkon a velkosť veľmi dobrú cenu a predáva sa vo viacerých farebných prevedeniach (s rúznym označením) takže sadne do každej domácnosti. Jediná vec čo sa mne osobne na nej nepáči je ovládanie ktoré ale aspoň vyzerá lepšie ako jej alternatýva s manuálnimi tlačítakmi a kolečkom.

• prehľadné a logické ovládanie
    • dobrá cena
    • trochu hlučná

som spokojná, výrobok mi vyhovuje

• , zakúpené v e-spotrebice

produkt zodpovedá cene

kupovane pre svokru, zatial je spokojna, nestazuje sa :-)

• , zakúpené v NAY Elektrodom

• Dizajn, jednoduché ovládanie, rôzne funkcie, cena
    • Po týždni používania zatiaľ žiadne

Som spokojný s výrobkom