Electrolux EMS 17006 OX

vstavané
Priemer taniera
27.2 cm

VSTAVANÁ MIKROVLNNÁ RÚRA

Ak máte náročný deň, využite automatické programy. Program sám kontroluje správne úrovne výkonu, čím sa znižuje riziko chýb.
Povšimnete si ju, až keď ju potrebujete. Táto plne vstavaná mikrovlnná rúra sa perfektne hodí do vašej kuchyne, takže sa zdá, ako by bola vyrobená na zákazku priamo pre váš nábytok.
Len jeden rýchly pohľad na panel s digitálnym displejom a získate okamžitú spätnú väzbu o príprave pokrmu.
Či už chcete uvariť niečo rýchlo a jednoducho, alebo si len chcete zohriať niečo z chladničky, môžete sa spoľahnúť na túto intuitívnu a ľahko použiteľnú mikrovlnnú rúru
Hneď ako sa program automatického odmrazovania skončí, môžete prejsť na ďalší krok vo svojom recepte. Tento program vždy dôkladne rozmrazí vaše potraviny.

ĎALŠIE VLASTNOSTI:
Zabudovateľná plne integrovateľná mikrovlnka
Možnosti zabudovania v kombinácii s ďalšími spotrebičmi: nad rúru, pod rúru
Mechanizmus otvárania dverí: tlačidlo
Módy varenia: mikrovlnné
Výkon mikrovlnnej rúry: 800 W, 5 úrovní
Funkcia rýchleho štartu pri plnom výkone s 30 sek. intervalmi
Automatické odmrazovacie programy s meraním hmotnosti
Detský zámok
Signalizácia konca varenia
Automatické varné programy s meraním hmotnosti
Tlačidlá pre výber výkonu

• , zakúpené v Senton

pekný dizajn, dostačujúce funkcie

• spokojna
    • Uchytaju sa dvierka. Mam ju 2 roky a týžden pred zarukou sa vypalila žiarovka

Pasuje-ladí s trúbou elektrolux a tieto vyrobky su dobre

• , zakúpené v Shoppie.sk

• Funkcie,dizajn

Som spokojný

• dizajn
    • menší vnútorný objem ako sme boli zvyknutí

Standardna MW, ktora ponuka funkcie potrebne pre nasu domacnost. Trochu maly objem vnutri oproti celkovej velkosti, ale zatial to nie je obmedzujuce pri zohrievani stravy. Vybrala som si tuto miktorvlnku, lebo ladi so vstavanou rurou ELECTROLUX EOC 3430 COX.

• Vyborna je, pekny dizajn, priestor na ohrev nie je az taky maly ako sa zda, ono vyzera maly, oproti povodnej MW je mensi no tanier ma vacsi nakolko je inak riesena.
    • asi ziadne

prijemny dizajn, vela funkcii, najviac vyuzivanou funkciou je ohrev na plny vykon na 30 sekund jednym tlacitkom. co sa mi paci na uvedenej mikrovlnke je to ze ked nechate otvorene dvierka tak svetlo po asi minute zhasne, co moja povodna MW svietila nonstop. Tlacitko na otvaranie posobi dost lacnym plastom ale inak bez vyhrad. Zostal som prekvapeny ked po dlhsom hriani sa MW po skonceni nevypla ale dochladzovala sa este, siel ventilator ale uz nehriala, pripisujem to ale aj tomu ze nemam velky otvor na zadnej strane skrinky len na kabel. To iste mi robi aj pec ze sa dochladzuje, je to jej vlastnost. Ovladanie je jednoduche, ako zastupca muzskej populacie som po navode nesiahal. Na vsetko som prisiel v priebehu 5 min. Od nastavenia hodin az po urcenie hmotnosti ohrievanej veci.

• , zakúpené v HEJ.sk

• prehľadné ovládanie
    • prekvapivo malý vnútorný priestor, ale stačí to...

normálna mw, len s menším vnútorným priestorom
    na ohrievanie potravín je perfektná, len nejaké vačšie varenie v nej ani nebudeme skúšať...

• , zakúpené v HEJ.sk

neužívam - nemám ešte namontované