Gallet FMOE 202

ľavé
Priemer taniera
24.5 cm

• , zakúpené v HEJ.sk

• Oproti mikrovlnke, ktorú som mal predtým zohrieva podstatne rýchlejšie. Nevarím v nej a na zohrievanie ideálna. Hľadal som niečo menšie, takže aj po tejto stránke mi vyhovuje.
    • 5x pípnutie fakt otravuje

Slušná kvalita za slušnú cenu

• , zakúpené v HEJ.sk

• Kvalitne spracovana a dobre vyzerajuca mikrovlna.
    • Dokonca v skutocnosti lepsie ako na webe
    • Hlucnost je dobra, displej jasny a dobre citatelny
    • Tlacitdla su v pohode
    • Neskutocne otravne pipanie pri ukonceni procesu ohrievania
    • 5x za sebou a velmi hlasne.
    • Nechapem preco 5x ? Budte pripraveny, ze ak mate spiace dieta, tak ho to kludne prebudi.
    • Dvierka sa otvaraju tazsie nez som cakal, niekedy sa pohne cela mikrovlna.
    • Funkcie su prekombinovane a dost nezrozumitelne a koli nim su jednoduche funkcie v uzadi a bude trvat nez si na to zvyknete, ak vobec.
    • Slabsi vykon, ale to som vedel

Za cenu sa to oplati kupit
    Je sympaticka, nie velmi velka, dobre spracovana a svoju funkciu si splni.
    Kupil by som ju znovu, ale na tom bipani musim popracovat.

• , zakúpené v HEJ.sk

• Lacny a postacujuci vyrobok.

Ak chcete mikrovlnku mensich rozmerov, tato je idealna.

biele
ľavé
Priemer taniera
24.5 cm

Digitálna mikrovlnná rúra

Praktická mikrovlnná rúra Gallet s 5 stupňami výkonu a objemom 20 litrov v elegantnom bielom prevedení. Rúra má aj funkciu rozmrazovania, rýchly štart a detskú poistku. Súčasťou je otočný tanier s priemerom 24.5 cm.

Šírka: 43,3 cm

Príkon: 1250 w

Objem: 20 l

Hĺbka: 33 ...

• 5x pípnutie fakt otravuje

Slušná kvalita za slušnú cenu

• , zakúpené v HEJ.sk

• Kvalitne spracovana a dobre vyzerajuca mikrovlna.
    • Dokonca v skutocnosti lepsie ako na webe
    • Hlucnost je dobra, displej jasny a dobre citatelny
    • Tlacitdla su v pohode
    • Neskutocne otravne pipanie pri ukonceni procesu ohrievania
    • 5x za sebou a velmi hlasne.
    • Dvierka sa otvaraju tazsie nez som cakal, niekedy sa pohne cela mikrovlna.
    • Slabsi vykon, ale to som vedel

Za cenu sa to oplati kupit
    Je sympaticka, nie velmi velka, dobre spracovana a svoju funkciu si splni.
    Kupil by som ju znovu, ale na tom bipani musim popracovat.

• , zakúpené v HEJ.sk

• Lacny a postacujuci vyrobok.

Ak chcete mikrovlnku mensich rozmerov, tato je idealna.