Whirlpool AMW 492 IX

• Nic

kvalita

max.hmalna spokojnost

• , zakúpené v Andreashop Šaľa

• výborná cena a dizajn. Jedným slovom SUPER.

Odporúčam!

Detský zámok
Hodiny

VSTAVANÁ MIKROVLNNÁ RÚRA

CHARAKTERISTIKA: - Jet Start, Quick štart

Štart na plný výkon. Jedno stlačenie znamená 30 sekúnd činnosti rúry na plný výkon. Pohár vody sa uvarí za 2 min. - Jet Defrost

Patentovaná funkcia pre superrýchle rozmrazovanie potravín, až sedemkrát výkonnejšie než iné mikrovlnnej rúry. - Časovač

Časovač nahrádzajúci kuchynskú minútku. Pracuje nezávisle na činnosti rúry. Slúži napríklad na odmeranie doby varenia vajec, kysnutie cesta a pod - Crisp

Zapekanie jedál na špeciálnej panvici Crisp. Panvica opeká jedlo zospodu, zvrchu ho opeká gril a zvnútra varia mikrovlny. - Autocrisp

Funkcia automatické pečenie ponúka 4 prednastavené programy pečenia: hranolky, pizza, koláče a hydina. Stačí zvoliť jeden z týchto programov a mikroprocesor rúry zariadi všetko ostatné. - Gril Quartz

Nová koncepcia dáva grilu podstatne vyššiu energetickú účinnosť. Vďaka extrémne hustému navinutiu je výrazne vyššia teplota (800°C namiesto bežných 650°C) a kratšia doba zahrievania grilu (1 minúta namiesto 2 minút).

ŠPECIFIKÁCIE:

Úprava povrchu proti otlačkom prstov

• Interiér: lakovaný

kvalita

perfektna . velka , ovladanie v pohode , krasny dizajn

max.hmalna spokojnost

• , zakúpené v Andreashop Šaľa

• výborná cena a dizajn. Jedným slovom SUPER.

Odporúčam!

• , zakúpené v Andrea Shop

• by som možno aj povedal, že dodkonalý dizajn
    • fakt dobre vyzerá oproti konkurenčným produktom, nehovoriac o cen
    • má funkcie, ktoré podľa mňa ani nevyužijem ale je to len +++
    • absolútne nič

maximálne odporúčam

• pomerne velka, vojde sa tanier s priemerov 27cm
    • ziadna protiodtlačkova uprava
    • nema funkciu crisp a uz vobec nie autocrisp

priemerna mikrovlnka, keby nebola vstavana tak zbytocne predrazena, nic extra za tie peniaze radsej poriadnu volne stojacu realne so vsetkymi funkciami alebo priplatit min raz tolko za vstavanu s funkciami popisovanymi u tohoto modelu

• , zakúpené v ocSLOVENSKO.sk

• pekný dizajn,
    • chýba podrobný návod na obsluhu

odporúčam

• , zakúpené v ocSLOVENSKO.sk

• Velmi pekny dizajn za rozumnu cenu...
    • Vela funkcii...
    • Zatial spokojnost...

Mikrovlnnu ruru sme si s manzelkou vybrali na zaklade pekneho dizajnu a vela funkcii, vratane grilu... Este sme ich nestihli vsetky vyskusat ale vyzeraju super... Snad asi mi vadi len dost nizky vykon mikrovlnky - 750W, u rodicov sme mali whirlpool 900W, samozrejme volne stojacu, no zatial vyhovuje... Dokonca si myslim, ze tato mikrovlnka sa vyrovna bez problemov Bosch, Siemens, pripadne nejakym inym znackovym ale hlavne ovela drahsim mikrovlnkam... Velmi odporucame... :)(:

• dizajn naozaj super,vela funkcii,dobra cena za ponukanu kvalitu
    • vypina sama ale po ukonceni sa stale toci tanier a svieti
    • svetlo,po otvoreni dvierok sa spusta ventilator-fakt neviem preco-dufam ze to nie je vada-ak mate podobne skusenosti napiste.inak ten manual je treba stiahnut s netu.crisp panvicu je nutne zakupit?

chcelo by to poriadny manual a potiadne popisat funkcie rury.je to fakt zmetocne.ked po otvoreni dvierok je automaticky spustany ventilator a po ukonceni prace ide rura dalej a vypisuje END.

• pekny dizajn
    • - uvadzana je uprava povrchu proti otlačkom prstov, co vobec nie je pravdive, mikrovlnka vcetne skla aj nerezu je stale docapkana
    • - prilozeny navod na obsluhu je nepostacujuci
    • -nevypina sa sama

Mikrovlnka ma pekny dizajn, hodi sa nam k rure, preto sme ju vybrali...ma celkom tichy chod, zatial vyskusany len ohrev jedla